Genel

AK Parti Keşan Teşkilatı 1 ayda 45 köyü ziyaret etti

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç ve yönetimdeki ekibi, bir ay içerisinde 45 köye ziyarette bulundu. Ziyaretlerle ilgili değerlendirmede bulunan Kılınç, “Çiftçilerimizin ve köy sakinlerinin her zaman yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz.” dedi.

“Sorunları çözmek için çalışıyoruz”

Kılıç, 45 köy ve halkının ziyaret edildiği programlarla ilgili yazılı açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Köy muhtarlarımız başta olmak üzere, çiftçimiz, üreticimiz ve köylerde yaşayan vatandaşlarımızın taleplerini, AK Parti iktidarından beklentilerini dinledik. Gittiğimiz her köyümüzde eksiklikleri yerinde görme, duyma fırsatı buluyoruz. Köylerimizin sorunlarını ve taleplerini bize gelmelerini beklemek yerine teşkilat olarak köylere giderek sorunları çözmek için çalışıyoruz. Çiftçilerimizin ve köy sakinlerinin her zaman yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz.

Köylerimize yaptığımız ziyaretlerde aldığımız notları, yol haritamızı belirleyerek Edirne Milletvekilimiz Sayın Fatma Aksal, Edirne İl Başkanımız Sayın Belgin İba, İl Genel Meclis üyelerimiz ile çözüme kavuşturuyoruz. Keşan’ımızın, ziyaret edilmedik köyünü bırakmadık Çalışmalarımız devam etmektedir.

Sözlerinin sonunda “AK Parti, hizmetin adıdır.” diyen Gürcan Kılınç, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşmak için teşkilatlar olarak durmadan duraksamadan çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kaydetti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu