Genel

Keşan Lokantacı Kahveci ve Otelciler Esnaf Odası’nın yeni tarifesi belli oldu

Keşan Lokantacı Kahveci ve Otelciler Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Çakmak, fiyat tarifelerinin yenilendiğini belirterek, “Esnaflarımız cezalı duruma düşmemek için yeni fiyat tarifelerini hemen odamızdan alsınlar.” dedi.Konuyla ilgili açıklamada bulunan Çakmak, şunları söyledi: “Bir yılda doğalgaz, elektrik, su, kira ve her türlü giderlere yıllık % 160 zam gelmesi esnaflarımızda dayanacak güç bırakmadı.

Son olarak sigorta ve Bağ-kur primlerine gelen zamlar, esnaflarımızı ekonomik sıkıntı ile karşı karşıya bıraktı. Odamızın tüm meslek guruplarına güncel fiyat tarifelerini yenilemek zorunda kaldık. Odamıza üye, lokantacı, kebapçı, köfteci, dönerci, kokoreççi, tatlıcı, pastane, park ve bahçelerin, yufkacı, otelci, helvacı, kahveci, çay ocağı gibi işletmelerimizin fiyat tarifeleri yenilenmiş olup odamızdan dağıtımına başlanmıştır.

Tüm esnaflarımız yeni fiyat tarifelerini odamızdan almak zorundalar. Yeni fiyat tarifesini almayan esnaflarımız cezalı duruma düşmemek için fiyat tarifelerini hemen odamızdan alsınlar.

En kısa sürede fiyat tarifesi almayan üyeler Keşan Zabıta Müdürlüğü ve Edirne Ticaret İl Müdürlüğü tarafından denetlenecektir.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu