Genel

Keşan FM Münazara Turnuvası bugün sona eriyor

Keşan FM Münazara Turnuvası‘nın galibi bugün belli olacak
Keşan FM, Kesanonline ve Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde gerçekleştirilen ve 26 Ekim 2019’da başlayan “Liseler Arası Münazara Turnuvası” nda bugün, Keşan Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi ile Özel Keşan Uğur Anadolu Lisesi‘nin münazara takımları finalde karşılaşacak ve jürinin değerlendirmesi sonucu yarışmanın galibi açıklanacak.
Eleme usulü gerçekleştirilen turnuvaya; Keşan Fen Lisesi, Batı Koleji, Doğru Cevap Koleji, Final Akademi Okulları, Keşan Anadolu Lisesi, Özel Keşan Uğur Anadolu Lisesi, Keşan İlhami Ertem Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi, bir danışman öğretmenleri ve 3’er kişiden oluşan ekipleri ile katıldı.
Öğrenciler her hafta farklı bir konuyu ele aldı ve argümanlarının da desteği ile savundukları fikirler için mücadele etti. Keşan Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi ile Özel Keşan Uğur Anadolu Lisesi münazara takımlarının karşı karşıya geleceği bugünkü müsabakada konu; “Turizmin gelişmesinde eğitim paradan daha önemlidir.” olacak.
Münazara Turnuvası final maçı bugün saat 14.00‘te başlayacak ve Keşan FM ile kesanonline’dan ortak yayınlanacak.
Münazara Turnuvası’nın Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Anıl Çakır‘ın sunduğu Münazara Turnuvası’nın Jüri Heyeti’nde; Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Harun Büker, Keşan Yusuf Çapraz Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni İbrahim Onaran ile Keşan Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Onur Balcı görev alıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu