Haberler

Keşan Emniyeti, insan tacirlerine geçit vermedi

İki insan taciri, Keşan Emniyeti’nin yaptığı operasyonlarla yakalandı.

4 Mart Pazartesi günü saat 20.00 sıralarında “Göçmen Kaçakçılığı ve İnsan Ticareti ile Mücadele” kapsamında, Keşan Emniyeti tarafından yapılan çalışmalar neticesinde Keşan – Malkara yolu şüphelenilerek araçta yapılan kontrolde, araç içerisinde 21 Pakistan uyruklu göçmen şahıs bulundu.
Araç sürücüsü H.D. isimli şahıs yakalanarak gözaltına alınırken, araçta yapılan aramada 1 adet bot ve aparatları ele geçirilerek el konuldu.
Konu ile ilgili olarak Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek alınan talimat doğrultusunda araç sürücüsü H.D., “Göçmen Kaçakçılığı Yapmak” suçundan 5 Mart Salı günü mevcutlu olarak sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.

Aynı gün 23.15 sularında Keşan – İpsala yolu üzerinde yapılan bir başka uygulama sırasında şüpheli bir araçta yapılan kontrolde, araç içerisinde 16 Afganistan, 3 Suriye, 1 Bangladeş uyruklu olmak üzere 20 göçmen şahıs bulundu.
Araç sürücüsü D.K. isimli şahıs yakalanarak gözaltına alınırken, araçta yapılan aramada 1 adet bot ve aparatlara el konuldu.
Cumhuriyet Savcısı’na bilgi verilerek alınan talimat doğrultusunda araç sürücüsü D.K. “Göçmen Kaçakçılığı Yapmak” suçundan 5 Mart Salı günü mevcutlu olarak sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı