Genel

Keşan Belediyesi’nden kadrolu 220 personelini kapsayan 3 yıllık banka promosyon anlaşması

Keşan Belediyesi’nde toplamda 220 kadrolu işçi ve memuru kapsayan 3 yıllık banka promosyon ihalesi 20 Temmuz 2022 Çarşamba günü gerçekleştirildi.

Keşan Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda 9 bankanın katılımı ve açık artırma şeklinde şeffaf bir biçimde gerçekleştirilen ihaleyi; 16 bin 800 TL’lik teklifi ile Halk Bankası kazandı.

Rekor seviyedeki promosyon ile Keşan Belediyesi çalışanları bu zamana kadarki en yüksek promosyonu almış olacaklar.

Çalışanlarının haklarını korumak ve onlara maksimum fayda sağlamak için büyük bir özveriyle çalışan Keşan Belediyesi yönetimi, mesai arkadaşlarının mutluluğunu; vatandaşa ve Keşan’a hizmet olarak geri döndürmeyi hedefliyor.

İhale sonrası kazanan bankayı tebrik eden Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, “3 yıllık anlaşma ile söz konusu çalışanlarımız 16 bin 800 TL promosyon alacaklar. Tüm mesai arkadaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olsun, iyi günlerde harcasınlar. Çalışanlarımızın haklarını korumak için şeffaf ve güzel bir ihale gerçekleştirdik. Halk Bankası ile belediye çalışanlarımız için rekor seviyede, bu zamana kadarki en yüksek promosyon miktarında anlaşma sağladık. Katılan tüm bankalarımıza teşekkür ediyoruz. Mesai arkadaşlarımızın mutluluğu vatandaşımıza ve Keşan’ımıza hizmet olarak geri dönecek, bunu çok iyi biliyoruz.” dedi.

Sendika yöneticileri ve belediye yönetimleri işbirliğinde, güçbirliği oluşturarak rekor seviyede promosyona ulaşıldığının altını çizen Helvacıoğlu, promosyonun hayırlı olmasını diledi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu