Haberler

Keşan Belediyesi’nde yer değişiklikleri yapıldı

Keşan Belediyesi’nde belediye başkan yardımcıları ve müdürlüklerde yeni yer değişiklikleri yapıldı. Mücahit Erdoğan ve Mustafa Altay yeni belediye başkan yardımcıları oldu.

21 Haziran 2019 Cuma günü Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu tarafından aktarılan birim amirlerinde değişiklik olacağı haberinden sonra bugün, birim amirleri ve başkan yardımcılarında yer değişiklikleri yapıldı, ancak henüz Keşan Belediyesi tarafından resmi bir açıklama gelmedi.

Edinilen bilgiye göre, Muhtarlık Hizmetleri Müdürü Mücahit Erdoğan ve Zabıta Müdürü Mustafa Altay, belediye başkan yardımcılığına getirildiler. Belediye Başkan Yardımcısı Erhan Başaran ise asli görevi olan Su ve Kanalizasyon İşler Müdürlüğü’ne devam ediyor. Böylece Nuran Uslu ve Yakup Balcı ile birlikte belediye başkan yardımcılarının sayısı 4’e çıkmış oldu.

Başkan yardımcılarının yanında birim amirlerinde de yer değiştirmeler yapıldı. Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne Hasan Balcı, Fen İşleri Müdürlüğü’ne Benhür Felek, Mustafa Altay’dan boşalan Zabıta İşleri Müdürlüğü’ne Gökhan Yılmaz, Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne ise Levent Keçimen, Yazı İşleri Müdürlüğü’ne de Günay Karagül getirildi.

Yeni gelişmelerle haber güncellenecektir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu