Haberler

Keşan Belediye Meclisi 6 Şubat’ta toplanacak

Keşan Belediye Meclisi Şubat ayı meclis toplantısını 6 Şubat 2020 Perşembe günü gerçekleştirecek.

Saat 15.00’te Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu başkanlığında gerçekleştirilecek toplantıda meclis şu konuları görüşerek karara bağlayacak.

1) Ulaşım ve Trafik Komisyonu Üyeliğine 1 (Bir) Üye Seçilmesi hususunun görüşülmesi.

2) İlçemizdeki Numarataj Değişikliği ve Caddelere İsim belirlenmesi konularındaki Komisyon Raporlarının görüşülüp onaya sunulması.

3) Keşan Belediyesi İlan, Reklam, Tabela ve Tanıtım Yönetmeliğinin görüşülmesi.

4) Keşan Belediye Başkanlığı ile Yenimuhacır Belediye Başkanlığı arasında yapılacak olan yol süpürme aracı ile ilgili işbirliği protokolü yapılması hususunda Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na yetki verilmesinin görüşülmesi.

5) Belediyemiz Mülkiyetinde olan ve Büyük Cami Mahallesi İsmet İnönü Caddesinde bulunan 43 adet gayrimenkulün 10 yıllığına Kiralama ihalesine çıkarılması yetkisinin Belediye Encümenine verilmesi hususunun görüşülmesi.

6) İlçemizde Salı, Çarşamba. Perşembe ve Cumartesi günleri kurulmakta olan Pazaryeri İşgaliye Ücretlerinin yeniden görüşülmesi.

7) İzzetiye Mahallesinin İmar Planında, askı süresi içinde yapılan itirazların görüşülmesi.

8) İlçemiz Anafartalar, Kurtuluş, İstiklal, Paşayiğit, Cumhuriyet, Hastane, Rasim Ergene ve Necati İşcan Caddelerine ilişkin ön bahçe çekme mesafelerine ilişkin plan değeşikliği konusunun görüşülmesi.

9) Sayın Nurten Zincirli’nin 02.09.2019 Tarihli dilekçesi ile Aşağı Zaferiye Mahallesi,1590 ada, 1 parsel için 3 kat ve %30 olan imar hakkının 4 kat ve %40 olarak plan değişikliği yapılmasına ilişkin talebin görüşülmesi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu