Keşan

Hastane Caddesi’nde ikinci etaba geçiliyor

Keşan’da yol ve kaldırım çalışmaları öncesinde altyapı düzenlemeleri sebebiyle trafiğe kapanan Hastane Caddesi kısa bir süreliğine yeniden araç geçişlerine açılıyor. Önümüzdeki günlerde tekrar başlayacak çalışmalar kapsamında kısmi olarak araçlara kapanması beklenen caddede tüm çalışmaların Haziran’da bitmesi bekleniyor.

Keşan Belediyesi tarafından Hastane Caddesi’nde yol ve kaldırım düzenlemesi 8 Eylül’de çalışmalar başlatılmış, faaliyetler kapsamında cadde boydan boya kazılarak içme suyu ana şebeke boruları yenilenmişti.


Şehrin en işlek caddesinde süren altyapı çalışmalarında bugün itibariyle sona gelindi. Cadde üzerinde kazılan çukurlar yama ile dolduruldu. Çalışmaların bundan sonraki etabında caddeye döşenmek üzere küp taşların getirilmesi ve uygulamasının yapılması bekleniyor.


Hazırlık süreci devam eden taşların nakledilmesine kadar geçecek bir hafta süre içinde Hastane Caddesi’nin trafiğe tamamen açık, daha sonra yol ve kaldırım çalışmalarının başlaması ile birlikte parçalı olarak trafiğe kapatılması planlanıyor.
Öte yandan yol ve kaldırım çalışmalarının Haziran ayına kadar sürmesi bekleniyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu