Haberler

Deniz, Saylam ve Oğuz, Bunu Konuşalım’da gündemi değerlendirecek

Keşan FM’de, her hafta Çarşamba günü yayınlanan ve yerel gündemin dikkat çeken konularının canlı yayına taşındığı “Bunu Konuşalım”da Keşan’daki trafik düzenlemeleri ve Keşan’ın trafik sorunu, sahillerin başta susuzluk ve çöp problemi olmak üzere diğer sorunları, Keşan heyetinin BOTAŞ ziyareti ve son Meclis toplantısında alınan kararlar konuşulacak.

Moderatörlüğünü Cavit Deniz‘in üstlendiği ve saat 13.30’da başlayacak programın konukları; Medya Keşan Gazetesi’nden Bülent Saylam ve Gazete Saros’tan Orçun Oğuz olacak.

15 Temmuz Çarşamba (Bugün) yayınlanacak programa dinleyiciler de soru ve görüşleri ile katılabilecek ve 0549 537 26 36 whatsapp hattına sesli ya da yazılı mesajlarını gönderebilecekler.
Programı kaçıranlar veya tekrar dinlemek isteyenler, yayın tekrarını, bu akşam saat 21.00’den itibaren radyodan dinlenebilecek, program kayıtlarına ise www.kesan.fm adresinde yayınlanacak.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı