Genel

Açık Yüzme Havuzu yenileniyor

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, Keşan-Enez kara yolu üzerinde bulunan Açık Yüzme Havuzu’nun yenilenerek, Açık Yüzme ve Spor Tesisi olarak faaliyet göstermeye devam edeceğini söyledi.

Geçtiğimiz günlerde,  KEFEK Başkanı ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal öncülüğünde, Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan gelen bir heyetin tesiste incelemede bulunduğunu kaydeden Kılınç, şunları söyledi: “Tesis, Sayın Dr. Fatma Aksal hanımefendinin takibiyle Ankara’da Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Yatırım İşleri Genel Müdürümüz Prof. Dr. Süleyman Şahin beyin de onayıyla toplanıp, yeniden Açık Yüzme Havuzu ve Spor Tesisi olarak faaliyet göstermeye devam edecektir.

Gençliğin ihtiyaçları ile gençliğe sunulan hizmet ve imkânlarına önem veren Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, her zaman desteklerini, katkılarını esirgemeyen Edirne Milletvekilimiz Sayın Dr. Fatma Aksal’a emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da genç odaklı siyasetimize, hizmet anlayışımıza eser ortaya koymaya birlikte devam edeceğiz.

Hizmet odaklı çalışmaya, durmadan yorulmadan, gece gündüz demeden  devam ediyoruz.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu