Haberler

Trafik ve asayiş ekiplerinin bugünkü uygulamasında Keşan’daki motosiklet tamircileri kontrol edildi

Keşan’da trafik ve asayiş ekipleri şehir genelinde kontroller yapmaya devam ediyor. Bugün yapılan uygulamalar çerçevesinde çeşitli suçlardan 4 kişi yakalayan ekipler, 11 motosiklete de el koydu.Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü ilçede yaptığı denetimlerine kaldığı yerden devam etti. Trafik ve asayiş ekipleri ile ortaklaşa yapılan uygulamalar kapsamında bugün Keşan’daki motosiklet tamircileri, ana caddeler, ara sokaklarda kontroller yapıldı.


11.00 ve 13.00 saatleri arasında yapılan denetimler kapsamında, metruk bir binada bulunan iki şüpheli üzerinde arama yapan ekipler; şahıslar üzerinde 3 paket eroin ele geçirerek el koyarken, haklarında uyuşturucu madde kullanmak suçundan soruşturma başlatıldı.Uygulamaların devamında, 1 adet çalıntı 2 adet çekme belgeli 2 adet sigortasız 6 Adet tescilsiz olmak üzere toplam 11 adet motosiklet yakalanarak bunlara el konuldu. Çalıntı motosikletin ruhsat sahibi olduğunu beyan eden C.A. isimli bir kişi hakkında Motosiklet Hırsızlığı ve Çalıntı Mal Üzerinde Tasarrufta Bulunmak suçundan adli işlem başlatıldı.

Öte yandan uygulamalar sırasında, daha önceden Motosiklet Hırsızlığı sucundan aranma kaydı bulunan O. G. isimli şahsı ikameti çevresinde fark eden ekipler, kişiyi yakalayarak gözaltına aldı.

Uygulama kapsamında trafik kanunun çeşitli maddelerinden sürücülere toplam 3026 TL idari para cezası uygulandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu