Asayiş

Sosyal medyada tanıştığı kişilere numarasını verdi, başına gelmeyen kalmadı!

Keşan’da yaşayan bir kişi, sohbet platformu üzerinden tanıştığı kişilere telefonunu verdi. O günün ardından adresine haberi olmadan araç çekicisi talebi ve yemek siparişi verilen mağdura son olarak düğün çelengi gönderildi.

Edinilen bilgiye göre Keşan’da yaşayan E.K., üyesi olduğu bir sohbet platformunda iki şahıs ile tanıştı ve kısa sürede arkadaş oldu. Bir süre konuşmaya devam ettiği tanımadığı iki kişiyle samimi olduklarına inan E.K. daha sonra bu kişilere telefon numarasını verdi ve başına gelmeyen kalmadı.
E.K.’nın adresine ulaşan şahıslar önce evine bir tesbih gönderdi, daha sonra da kendisinin haberi olmadan defalarca yemek sipariş etti. Bununla da kalmayan şahıslar ev adresine araç çekicisi çağırırken, daha sonra da aile kavgası ihbarı ile aynı adrese polis gönderdi. Çileden çıkan ev halkına son olarak da sünnet töreni var denilerek bir adet çelenk gönderildi.
Günlerdir süren tacizin ardından şikâyetçi olan mağdur polise giderek durumu anlatırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu