Genel

Sahaya çıkan kuryeler Keşanspor formasını terletecek

Yeni sezona kısa biz zaman kala hazırlıklarına devam devam eden Keşanspor, Keşan firmalarından Yetiştir Kurye ile farkındalık yaratmak amacıyla işbirliği yaptı. Keşan’da paket servis hizmeti veren Yetiştir Kurye personeli önümüzdeki iki hafta boyunca Keşanspor forması giyerek hizmet verecek. Kulübün tanıtımı ve futbol heyecanının şehri tamamına yayılması için önemli katkı verecek uygulamanın diğer şirketlere de örnek olması bekleniyor.

Konuyla ilgili yapılan lansmanda konuşan Keşanspor Kulübü Başkan Yardımcısı Uğurcan Urgan, “Şirketimiz, bir hafta boyunca yapacakları servisler sırasında taşıma personelleri Keşanspor forması giyerek dağıtım yapacaklar. Bu sayede hem formamızı tanıtmış olacaklar hem de farkındalık yaratacaklar. Bu tip faaliyet bizim çok hoşumuza gitti. Bir şehrin takımının maçı olduğu günler, takımın forması giyilir; bu da şehirde maç olacağını simgeler. Bu uygulamanın diğer şirketlere de örnek olmasını bekliyoruz.” dedi. Urgan, liglerin 6 Kasım’da başlayacağını belirterek, “İdmanlarımız devam ediyor. Takımımız yeni sezona hazır” şeklinde konuştu.


Daha sonra konuşan firma yetkilisi Oğuz Atılgan, “Yetiştir Kurye olarak farkındalık yaratma amaçlı, Keşansporumuza destek vermeye karar vermeye devam ettik” derken, firma sahibi “Semtin takımının her zaman destekçisiyiz. Takımımıza desteklerimiz devam edecek” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu