Son Dakika

Sabah saatlerinde başlayan fırtına Keşan’da etkili oluyor

Keşan’da sabah saatlerinde başlayan şiddetli rüzgar, hayatı olumsuz etkiledi. Sert rüzgarlar bir binanın çatısının uçmasına, tabelaların devrilmesine sebep oldu.

Meteoroloji tarafından “turuncu kod” ile uyarı verilen fırtına Trakya genelinde etkili olduğu gibi Keşan?da da etkisini gösterdi. Özellikle sabah saatlerinden bu yana hala etkisini göstermeye devam eden şiddetli poyraz henüz günlük hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor.
Hastane Caddesi üzerinde bulunan bir binanın çatısının uçmasına sebep olan ve hızı zaman zaman 70 kilometrenin üzerine çıkan şiddetli rüzgar şehirde bulunan çöp kutularına da yola devirdi.
Soğuk havanın rüzgarla beraber daha da soğuk hissedilmesiyle bazı vatandaşların ısınmak için ateş yaktıkları da gözlenirken, üşüyen sokak hayvanlarını da besleyen vatandaşların görüntüleri de kameralara yansıdı.Şiddetli fırtınanın yarın da bölgede etkisini sürdürmesini beklediklerini belirten Meteoroloji Genel Müdürlüğü yetkilileri, özellikle Keşan ve çevre ilçelerde vatandaşları oluşabilecek herhangi bir olumsuzluğa karşı uyardı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu