Genel

MHP Keşan İlçe Başkanlığı’nın hizmet binası açıldı

MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) Keşan İlçe Başkanlığı tarafından, 100. Yıl Pasajı 2. katta hazırlanan hizmet binası, dualar ile açıldı.

MHP Keşan İlçe Başkanlığı hizmet binasının açılışına katılmak üzere hizmet binasına gelen TBMM İdari Amirliği ve Güvenlik Koordinasyon Kurulu Başkanı ve MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal, MHP MYK (Merkez Yürütme Kurulu) Üyesi Abdullah Bahadır Alperen, MYK Üyesi Şahin Gürz, MHP Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Niyazi Paksoy, MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, MHP Keşan İlçe Başkanı Adnan İnan, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç‘ı, parti binası önünde Mehter Takımı ve partililer tarafından karşıladı.

Dualar ile açıldı

MHP Keşan İlçe Başkanlığı’nın yenilenen hizmet binasına gelen Haberal, Alperen, Gürz, Paksoy, Tercan, Helvacıoğlu, İnan ve Kılınç, okunan duaların ardından kurdeleyi keserek, MHP Keşan İlçe Başkanlığı hizmet binasını açılışını gerçekleştirdi. Hizmet binasının toplantı salonuna gelen heyet, burada bir süre partililer ile sohbet etti. Açılışa katılanlara ikramlarda bulunulurken, MHP Keşan İlçe Başkanlığı ve Keşan Ülkü Ocakları tarafından şehitler hayrına lokma ve ayran dağıtıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu