Asayiş

Keşan’daki bir masaj salonu hakkında “fuhuş” iddiası..

Keşan’da bulunan bir masaj salonunda fuhuş yapıldığı iddia edildi. Cumhuriyet Savcısının talimatı doğrultusunda iş yeri hakkında “Fuhuşa Teşvik, “Aracılık veya Zorlama” suçundan adli soruşturma başlatıldı

Edinilen bilgilere göre; Büyük Cami Mahallesi İnönü Caddesi’nde bulunan bir masaj salonunda “müşterilerden ekstra para alınarak fuhuş yapıldığı” yönünde bir ihbarı değerlendiren Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, iş yerini takibe alarak inceleme başlattı.
Yapılan araştırmalar sonucunda, konuyla ilgili olarak Cumhuriyet Savcısının talimatı doğrultusunda iş yeri hakkında “Fuhuşa Teşvik, Aracılık veya Zorlama” suçundan adli tahkikata başlandığı öğrenildi.

Elde edilen bilgilere göre, iş yeri sahibi ve 3 masöz gerekli zührevi hastalıklar yönünden sağlık kontrolü için Keşan Devlet Hastanesi’ne götürüldü.

Soruşturmanın çok yönlü sürdüğü öğrenilirken, idari yönden de işyerinin, kurumların temsilcilerinden oluşan karma denetleme ekiplerince denetlendiği bilgisine ulaşıldı.
Öte yandan, olayla ilgili pandemiye ilişkin karar ve tedbirlerle alakalı gerekli kontrollerin yapıldığı edinilen bilgiler arasında.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı