Genel

Keşan Ticaret Borsası’nın Akreditasyon Sertifikası yenilendi.. Kaymaz: “Hizmet kalitemiz bir kez daha tescillendi”

Keşan TB (Ticaret Borsası)’nın hizmet kalitesi, akreditasyon sistemi denetimi tescillendi. Keşan TB Meclis ve Yönetimi, Akrediyasyon Sertifikası’nı, düzenlenen tören ile TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile TOBB Akreditasyon Kurulu Başkanı Faik Yavuz’un elinden aldı.


TOBB Konferans Salonu’nda düzenlenen törene; Ticaret Bakan Yardımcısı Sezai Uçarmak, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ile Akreditasyon Sertifikası’nı almaya hak kazanan Keşan TB Meclis Başkanı Kemalettin Uslu, Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Kaymaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Erman Yörük, Nail Sazlı, Fahri Karagöz, Meclis Üyeleri Tuncay Yavaş, Erbil Yörük, Genel Sekreter Emine Kaymak ve Akreditasyon Sorumlusu Tolga Balcı katıldı. Sertifika almaya hak kazanan diğer oda be borsa temsilcilerinin de katıldığı törende konuşan Hisarcıklıoğlu, akreditasyon sistemi sayesinde oda ve borsaların kendilerini geliştirdiğini anlattı. Akredite oda ve borsaların 30’dan fazla ülkenin odaları ile proje yürüttüğünü belirten Hisarcıklıoğlu, oda ve borsaların girişimcilere en iyi şekilde hizmet üreten ve sunan merkezler haline geldiğini kaydetti. Hisarcıklıoğlu, oda ve borsaların hizmet kalitesi anlamında, Londra, Paris, Berlin’deki oda-borsa seviyesine ulaştığını vurgulayarak, tüm dünyaya sistemi ihraç edecek konuma geldiklerini ifade etti.

Kaymaz: “Hizmet kalitemiz bir kez daha tescillendi”


Akreditasyon Sertifikası’nın Keşan TB’ye yeniden kazandırılmasıyla ilgili konuşan Necmi Kaymaz, “2021 Yılında girdiğimiz denetim sonucunda göstermiş olduğumuz başarı nedeniyle Akreditasyon Sertifikamızı yeniledik. Böylece, borsamız 5 yıldızlı hizmet kalitesini bir kez daha tescilledi. Akreditasyon süreci boyunca yürütülen çalışmalarda Meclis Kurulu üyelerimize, Yönetim Kurulu üyelerimize ve borsamız personellerine destek ve katkılarından dolayı teşekkür ederiz.” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu