Haberler

Emniyetin “Huzur Toplantıları” devam ediyor

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü, Yukarı Zaferiye Mahalle Muhtarı ve mahalle halkının katılımıyla “Sorumluluk Alanı Huzur toplantısı” düzenledi.

5 Mart 2019 Salı günü saat 16.00 sıralarında gerçekleştirilen toplantıda; Yukarı Zaferiye Mahallesi’ndeki trafik sorunları, sürücülerin ve yayaların yaşadığı sıkıntılar, metruk binalar ve çevrelerinin güvenliği konuşuldu.
İlçe Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, toplantıda yapılan değerlendirmelerde; sorumluluk dahilinde olan tespitlerin yapılarak Belediye Başkanlığı’na bildirildiğini, mahallede çeşitli yerlerde bulunan metruk binaların fotoğraflanarak gerekli çalışmanın yapılacağını, mahalle muhtarının ve vatandaşların, metruk mekânlarda gerçekleşen ve suç teşkil eden durumlarda 155 hattını aramasının önemli olduğunun dile getirildiğini kaydetti. Adres tespitlerinin önemine de dikkat çekilen toplantıda, Keşan ve mahalle genelinde alınacak güvenlik tedbirlerinin, karşılıklı dayanışma içerisinde olunarak, suç oranının azalmasına etki edeceği ve huzuru arttıracağı belirtildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu