Genel

Keşan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Sezen: “Seçim bitti şimdi geçim başladı”

S.S. Keşan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin 29 Ocak Pazar günü gerçekleşen kongresinde oyların yüzde 80’ini alarak göreve gelen Serhad Sezen, yönetim kurulu görev dağılımını yaptı. Kooperatifte müdürlük görevini yürütecek isim, Emine Dakış oldu.

S.S. Keşan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu ilk toplantılarını dün gerçekleştirdi. Yapılan toplantıda, Serhad Sezen’in Yönetim Kurulu Başkanlığı oy birliği ile kabul edildi.

Yönetim Kurulu’nun görev dağılımı şöyle oldu:

Başkan            : Serhad Sezen

Başkan Vekili   : Ahmet Eler

Yönetim Kurulu : Hüseyin Çakmak

Yönetim Kurulu : Mehmet Başoğlu

Yönetim Kurulu : Çağatay Demir

Seçimde, Kooperatif’in Denetim Kurulu’na da Mehmet Fatih Boyalık ile Fatih Uslu seçilmişti.

Yeni müdür Emine Dakış oldu

Serhad Sezen’in istifasının ardından boşalan müdürlük görevine de kooperatif personelinden Emine Dakış getirildi. Serhad Sezen, Emine Dakış’a yeni görevinde başarılar dilerken, Dakış da Sezen’e kendisini bu göreve layık gördükleri için teşekkür etti.

“Seçim bitti geçim başladı”

Makamında basın mensuplarını ağırlanan Başkan Serhad Sezen“Seçim bitti şimdi geçim başladı.” diyerek seçilen ekip arkadaşları ve personeliyle birlikte görevlerinin başında olduğunu söyledi. Kongreye katılanlara teşekkür eden Sezen şunları ifade etti: “Seçimde yarışan listeler artık geride kaldı. Bundan sonra hizmet zamanıdır. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da ortaklarımıza en iyi şekilde hizmet etmeye çalışacağız. Kooperatifin sahibi ortaklardır. Bizler hizmet elçileriyiz. Atakan Başkanımız görevini devretti. Kendisine emeklerinden ötürü teşekkür ederiz. Bizler de zamanı gelince görevimizi devredeyiz. Önemli olan kooperatifin yaşaması ve ortaklara hizmet edilmesidir. Bizlere teveccüh gösteren herkese teşekkür ediyorum.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu