Keşan

Keşan Belediyesi “11 Mahalleye 11 Semt Sahası” ihalesini gerçekleştirdi

Bugün (11 Şubat 2021 Perşembe) saat 11.00’de başlayan “11 mahalle için 11 semt sahası” ihalesi 11 firmanın katılımıyla Keşan Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nde İhale Komisyonu huzurunda gerçekleştirildi.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu‘nun Keşan ziyaretinde söz verdiğini hatırlattığı “Keşan’da 11 mahalleye 11 semt sahası kazandırılması” işiyle ilgili yaptığı değerlendirmede şu ifadelere yer verdi:

“Keşan’ımızı, sporu ve sporcusuyla anılır bir kent yapmak için sizlere söz vermiştik. Bu kapsamda bugün Keşan’ımız için önemli bir projeyi daha sizlerin huzurunda hayata geçiriyoruz. Biz istiyoruz ki; gençlerimiz spordan vazgeçmesin. Gençlerimiz, bu önemli projelerimizi uzun soluklu kılma ve hayata geçirme anlayışımızın kaynağıdır.
Gençlerimizin ve halkımızın mutluluğunu gördükçe şevkimiz de azmimiz de artıyor. Sporu yaymak ve herkesin spor yapabileceği altyapıyı oluşturmak için gayret ediyoruz. İnsan sağlığının önemini daha iyi anladığımız bu dönemde hayata geçirilecek bu yatırımın hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bu hastalığı def eder etmez hep birlikte bu tesislerde spor yapacağız. Keşan’ımıza, gençlerimize, mahallelerimize tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun.”

Daha sonra ihalede 11 firmanın evrakları incelenerek verdikleri rakamlar açıklandı.
İhale sonucunun, komisyon tarafından değerlendirilerek önümüzdeki günlerde açıklanacağı bildirildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu