Haberler

Keşan Batı Koleji öğrencileri meslekleri daha yakından tanıdı

Keşan Batı Koleji tarafından öğrencilerin ileride seçecekleri meslekleri daha yakından tanımaları için “Kariyer Günleri” düzenlendi. Bu yıl ilki düzenlenen etkinlik boyunca farklı mesleklerden, alanlarında uzman bir çok katılımcıyı birebir dinleme imkanı bulan öğrenciler, gelecekte icra etmek istedikleri meslekler hakkında daha detaylı bilgi aldılar.İlk bölümü bugün gerçekleştirilen Kariyer Günleri’nin katılımcıları, Diyetisyen Gülsüm Arslan, Eczacı Neshan Yıldırır, Fizyoterapist Vildan Kara, Veteriner Hekim Kubilay Yıldız, İnşaat Mühendisi Aydın Meriç, Mimar Şenol Yalı, Makine Mühendisi Erhan Engin, Diş Hekimi Pelin Nalbantlar, Doktor Şenay Tuna Öztürk, Ziraat Mühendisi Onur Göktepe, Gıda Mühendisi Esin İpek oldu.
Batı Koleji yetkilileri tarafından yapılan açıklamada 1.si yapılmakta olan kariyer günlerinde bir sonraki hafta eşit ağırlık ve sözel gruplarına da yönelik yapılacağı ve geleneksel hale getirileceği belirtildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı