Genel

İYi Partili Meclis üyelerinden “toplantıya çağrılmadık” açıklaması

İYİ Partili meclis üyeleri Keşan İlçe Başkanı Ahmet Kılavuz’un bugün düzenlenen mazbata törenine çağrılmadıklarını dile getirdi. Kılavuz’un törene “Çağırdık” dediği Keşan Belediye Meclisi’nin İYİ Partili üyeleri, sosyal medyadan “Davet edilmedik” açıklaması yaptı.

“Davet ettik”

İYİ Parti’de bugün düzenlenen ve Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar ile İl Başkanı Serpil Tütüncü’nün de katıldığı mazbata töreninde, toplantıda bulunmayan Keşan Belediye Meclisi’nin İYİ Partili Meclis üyeleri ile ilgili sorulan soruya İlçe Başkanı “Kendilerini davet ettik. Ancak işlerinin yoğunluğundan dolayı gelemeyeceklerini belirttiler. Bizim de saygı duymamız lazım. Program da aniden gelişen bir program oldu. Biz her zaman meclis üyelerimizin arkasındayız.” cevabını vermişti. Konu hakkında Kılavuz’a cevap sosyal medya üzerinden meclis üyelerinden geldi.

“Davet edilmedik”

Bu konuda sosyal medya hesabından paylaşım yapan Keşan Belediye Meclisi’nin İYİ Partili Üyesi Coşkun Lofçalı, “Bugün Milletvekili Orhan Çakırlar ve İl Başkanı Serpil Tütüncü‘nün katıldığı İYİ Parti Keşan İlçe Başkanlığı tanıtım toplantısına, İYİ Parti Belediye Meclis üyeleri olarak davet edilmedik. Üyelerimiz ve kamuoyunun bilgisine.” ifadelerine yer verdi. Lofçalı’nın Keşan Belediye Meclisi’nin İYİ Partili diğer üyeleri Zafer Topçu ve Hakan Gürel’i de etiketlediği bu ifadeleri, Hakan Gürel de paylaştı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu