Haberler

İl Genel Meclisi üyeleri, Bunu Konuşalım’da çalışmalarını anlatacak

Keşan FM’de, her hafta Çarşamba günleri yayınlanan ve yerel gündemin dikkat çeken konularının canlı yayında konuşulduğu “Bunu Konuşalım” programı, bu haftaya özel yarın (23 Ocak 2020 Perşembe) yayınlanacak.
İl Genel Meclisi’nin çalışmaları, bölgeye yönelik çalışmalar, köylerin eksikleri ve aldıkları hizmetler, sahillerin durumu ve 2020 projelerinin ele alınacağı Bunu Konuşalım?ın konukları da, İl Genel Meclisi’nin Keşanlı üyeleri olacak.

Keşan FM’den yapılan açıklamada; Meclis üyelerinin encümen çalışmalarının Çarşamba gününe rastlaması nedeniyle, bu haftaya özel programın Perşembe gününe alındığını belirtildi.

Moderatörlüğünü Orçun Oğuz‘un üstlendiği ve bugün saat 13.30’da başlayacak programa; CHP’li İl Genel Meclisi üyeleri; Sezgin Gündoğdu, Erdinç Can ve Erdoğan Gümülcineli ile AK Parti’li İl Genel Meclisi üyeleri Halil Bayazıt ve İsmail Keleş konuk olarak katılacak.

Keşan FM yetkilileri, dinleyicilerin 0549 537 26 36 whatsapp hattına soru ve görüşlerini içeren mesajlarını gönderebileceklerini belirterek; programın tekrarının, bu akşam saat 21.00’den itibaren radyodan dinlenebileceğini, program kayıtlarının ise www.kesan.fm adresinde yayınlanacağını bildirdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu