Genel

İBB ve İpsala Belediyesi işbirliği ile İpsala’da yeni meydan projesi başladı

Edirne’nin tek İYİ Partili Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, Millet İttifakı ortaklarından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile işbirliği içerisinde İpsala’ya kazandırılacak olan Yeni Meydan ve Merkez Park Projesi hakkında yazılı bir açıklama yaptı.

“İpsalamıza yeni yüz olacak”

Açıklamasında her türlü engellemelere karşı Millet İttifakı Belediye Başkanları ile sürekli dayanışma ve işbirliği içerisinde olduklarını belirten Başkan Ünsal, ‘’İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu önderliğinde İstanbul ve Edirne Dayanışmasıyla Geleceği Hep Birlikte Öreceğiz sloganıyla bir dayanışma yolculuğuna çıktık. Her türlü engellemelere karşı İpsala’mızı geliştirmek, İpsala’da modern ve çağdaş yaşam alanları oluşturmak, halkımıza dokunarak hayatı kolaylaştıracak adımları atmak konusunda kararlıyız. İpsala’mıza daha çok değer katmak, daha yaşanabilir bir İpsala yaratmak için her imkanı fırsata çevirmek için gayretle çalışıyoruz. Bu kapsamda da bir süredir İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile üzerinde çalıştığımız İpsala’mıza yeni bir yüz olacak Meydan ve Merkez Park projemizi hayırlısıyla İpsala’mıza kazandırıyoruz.’’

“Kötüyü iyiye, iyiye güzele çevirmeye çalışıyoruz”

Açıklamasının devamında sadece meydan projesinde değil farklı alanlarda da İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin her zaman varlığını hissettiklerini belirten İpsala Belediye Başkanı Ünsal, ‘’İpsala’da insan odaklı belediyecilik anlayışımızla, siyaset gütmeden kötüyü iyiye, iyiyi güzele çevirmek için çalışıyoruz. Sadece meydan projesinde değil bir çok alanda Sayın Ekrem Başkanımızın varlığını hissettik. Geçtiğimiz yıllarda ilçemizde yaşadığımız sel felaketinde İBB kombine aracını derhal İpsala’mıza göndermesinden ilçemize kazandırdığımız çöp konteynerlarına, İpsala Sporumuz için talep ettiğimiz bir çok spor malzemesine kadar desteklerini gördük. İpsala’mıza hizmet yolunda her daim işbirliği içerisinde olduğumuz İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu’na, İBB Yönetim Yenileme A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Gökhan Günaydın ve çalışma ekibine İpsalalı hemşerilerim adına teşekkürlerimi sunuyorum. İpsala’mız için de ülkemiz için de her şeyin çok güzel olacağı günlere az kaldı inşallah.’’ dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu