Haberler

Helvacıoğlu, anneler gününü kutlamak için itfaiye merdivenini kullandı

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, anneler gününde Keşan?ın en yaşlı annelerine sürpiz yapıtı. Helvacıoğlu, balkonlarına itfaiye merdiveni ile geldiği annelerin anneler gününü kutladı.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu bugün anneler günü olması sebebiyle, şehrin en yaşlı iki annesinin anneler gününü, iftaiye araçları ile pençelerine gelerek kutladı.
Yukarı Zaferiye Mahallesi Medya Caddesi’nde bir apartmanın 3. Katında ikamet eden 2 çocuk annesi 85 yaşındaki Nebiye Tokmak ve Yeni Mahalle Belkoop Konutları’nın 2. Katında yaşayan 4 çocuk annesi 94 yaşındaki Ayşe Değirmendereli?nin anneler gününü, itfaiye aracının merdiveniyle pençelerine gelerek kutlayan Helvacıoğlu, sosyal mesafe kurallarına uyarak ve buna farkındalık oluşturmaya çalışan Helvacıoğlu, annelere çiçek, kolonya, maske ile helvanın bulunduğu hediye paketini hediye etti.


Hem sosyal mesafe kuralına, hem de anneler gününe karşı farkındalık oluşturmayı amaçladıklarını belirten Mustafa Helvacıoğlu, “Allah annelerimizi başımızdan eksik etmesin. Sarılmak ve ellerinizden öpmek isterdim ama virüs var maalesef. Bunun yerine itfaiye merdivenlerinden kendilerine ulaştık. Allah onlardan razı olsun anneler bizim için başımızın tacı. Cennet onların ayakları altında. Dünyanın tüm çiçekleri onlara armağan olsun.” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu