Genel

Hastane Caddesi 3 etap halinde trafiğe kapatılacak

Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Günsal Hastane Caddesi’nde devam eden çalışmalar kapsamında trafik akışının devamlılığı için yolun 3 etap halinde trafiğe kapatılacağını bildirdi.

Hastane Caddesi’nde Keşan Belediyesi tarafından yürütülmekte olan yol ve kaldırım çalışmaları kapsamında caddenin Cumartesi günleri hariç olmak üzere 10 Kasım 2022 Perşembe gününden itibaren 3 etap halinde trafiğe kapatılacağını kaydeden Günsal, çalışmalar süresince tek yön uygulaması devam eden İlyas Bey Caddesi’nin geçici olarak iki yönlü olarak trafiğe açılacağını aktardı.

Bülent Günsal, çalışmalara ait etap bilgilerini şöyle paylaştı:

1. Etap; Necati İşcan Caddesi kesişiminden, İlyas Bey Caddesi ve Medya Caddesi kesişimlerine kadar 10.11.2022 – 14.11.2022 tarihine kadar Cumartesi hariç olmak üzere 4 gün süreyle trafiğe kapatılacaktır. Trafik Medya Caddesi ve İlyas Bey Caddesi istikametlerine yönlendirilecektir.

2. Etap; İlyas Bey Caddesi ve Medya Caddesi kesişimlerinden Tayfa Sokak kesişimine kadar 15.11.2022 – 18.11.2022 tarihine kadar 4 gün süreyle trafiğe kapatılacaktır. Trafik Tayfa Sokak, İlyas Bey Caddesi ve Medya Caddesi istikametlerine yönlendirilecektir.

3. Etap; Tayfa Sokak kesişiminden Önder Caddesi, Şehitlik Caddesi ve Çifte Yel Değirmeni Sokak kesişimine kadar 19.11.2022 – 21.11.2022 tarihine kadar 3 gün süreyle trafiğe kapatılacaktır. Trafik Çifte Yel Değirmeni Sokak, Cumhuriyet Caddesi, Lise Sokak, Tayfa Sokak istikametlerine yönlendirilecektir.

Bülent Günsal, çalışmaların en kısa süre içinde tamamlanması için planlı ve programlı şekilde çalıştıklarını bildirdi ve yol çalışması tamamlandığında Hastane Caddesi’nin Keşan’ın prestij caddelerinden biri olacağını ifade etti.

Günsal, daha güzel yollarda vatandaşların güvenli ve konforlu ulaşımı için yürütülen çalışmalar kapsamında verilen geçici rahatsızlık nedeniyle özür de diledi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu