Haberler

Ekmek satışına yasak geldi!

Corona virüs tehdidine karşı alınan tedbirler kapsamında bakkal, market ve fırınlar haricinde ekmek satışına yasak getirildi.
Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Corona Virüs salgını önlemleri kapsamında yayınladığı genelge doğrultusunda uyulması gereken kurallar hakkında görüş alışverişinde bulunmak üzere Keşan Fırıncılar Derneği üyeleriyle bir araya geldi.

Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, genelgeye göre fırın, market ve bakkallar dışında pazar ve manav gibi yerlerde, sokaklarda ve seyyar araçlarda ekmek satışının yasaklandığını ve Zabıta Müdürlüğü’nün, ilgili denetleyici kuruluşlarla birlikte bu genelge doğrultusunda vatandaşların sağlığını korumak için sıkı bir şekilde denetim gerçekleştireceğini bildirdi.

Keşan Fırıncılar Derneği Başkanı Necmettin Baygül de Tarım ve Orman Bakanlığı’nın yayınladığı genelgeye uygun satışlar yapacaklarını bildirdi ve fırın, bakkal ve marketler dışında ekmek satışının yasak olduğunun altını çizdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı