Genel

DOÇEK ve Keşan Belediyesi işbirliğinde 9. Keşan DOÇEK Saros Körfezi Dağ Bisikleti Festivali gerçekleştirilecek

Keşan ve bölgesinin tanıtımı için önemli etkinliklerin başında gelen ve bisiklet festivalleri arasında ülke genelinde önemli bir yere sahip Keşan DOÇEK Saros Körfezi Dağ Bisikleti Festivali’nin bu yıl 9.’su gerçekleştirilecek ve festival bu yıl da Keşan Belediyesi işbirliğinde yapılacak.

DOÇEK Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Eşme ve DOÇEK Yönetimi, 21 Haziran 2022 Salı günü, Keşan Belediyesi’ni ziyaret ederek bisiklet festivali ile ilgili görüşmeler gerçekleştirdi.

Saat 10.00 sıralarında Keşan Belediyesi’ne gelen Eşme ve beraberindeki DOÇEK Yönetimini Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, makam odasında ağırladı.

Keşan ve bölgesinin eşsiz güzelliklerinin keyfini; gezi, yürüyüş ve bisiklet rotalarıyla doyasıya çıkaran DOÇEK’in bu yıl da yine Saros Körfezi Dağ Bisikleti Festivali ile bölgemizin tanıtımına büyük katkı sağlayacağını belirten ve bu yıl 9.’su gerçekleştirilecek festivalin yine Keşan Belediyesi işbirliğinde yapılacağının altını çizen Helvacıoğlu; Eşme ve yönetimi ile yapılan görüşmeler sonrasında bu yıl 9.’su gerçekleştirilecek Keşan DOÇEK Saros Dağ Bisikleti Festivali’nin 9-10-11 Eylül 2022 tarihlerinde yapılacağını açıkladı.

Festivalin bölgenin alternatif turizm etkinliklerinden biri olduğunu ve bölgenin eşsiz güzelliklerinin festivale katılan ülkenin her köşesinden bisikletçiler sayesinde tüm ülkeye tanıtıldığını aktaran Mustafa Helvacıoğlu, DOÇEK ile işbirliği içinde güzel bir festivale imza atacaklarını kaydetti ve bisikletçileri Keşan’a davet etti.

Eşme de destek nedeniyle Keşan Belediyesi ve Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu