EkonomiSektörelYaşam

“Dayanacak gücümüz kalmadı!” diyen esnafın fiyat tarifesi yenilendi

Keşan Lokantacı Kahveci ve Otelciler Esnaf Odası’ndan yapılan açıklamada; kahveci, köy kahveci, lokantacı, köfteci, ciğerci, satır et, kebapçı, dönerci, pideci, kokoreççi, börekçi, pastaneci, kafeterya ve İnternet kafe tarifelerinin yenilendiği bildirildi.

Esnafın zamlara dayanacak, direnecek gücü kalmadığının ve fiyat tarifelerinin yenilenmesi için odaya müracaat ettiğinin altını çizen Oda Başkanı Hüseyin Çakmak, şunları söyledi:
“Keşan Lokantacı Kahveci ve Otelciler Odamız Yönetim Kurulumuz gelen tarife taleplerini değerlendirdi.
1 yıla yakın zamandır tarifeleri  yenilenmemiş olan esnaflarımızın taleplerini uygun görüldü.
Esnaflarımızın talepleri incelenip, Edirne Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliğimize yazılı alarak ilettik. Edirne Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliğimizin 14.02.2024 günü Yönetim Kurulu toplantısında yeni fiyat tarifeleri kararı alınmıştır.
Fiyat tarifeleri yenilenen Keşan kahveci, köy kahveci, lokantacı, köfteci, ciğerci, satıret, kebapçı, dönerci, pideci, kokoreççi, börekçi, pastaneci, kafeteryacı, internet kafe işletmelerimizin yeni tarifelerinin dağıtımına başlanmıştır.” dedi.

Çakmak“Esnafımız meslekleri ile ilgili yeni fiyat tarifelerini odamızdan alıp; iş yerlerinde müşterilerinin göreceği şekilde camlarına ya da duvarlarına asmak zorundadır.” ifadelerini kullandı.

Yeni tarifelerin bugünden itibaren odadan alınabileceği belirtildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu