Genel

CHP Keşan İlçe Başkanlığı, partisinin 100. kuruluş yıldönümünü yarın törenle kutlayacak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Keşan İlçe Başkanlığı, CHP’nin kuruluşunun 100. yıldönümü nedeniyle yarın Cumhuriyet Meydanında program gerçekleştirecek.

Saat 10.30’da Şehitlik Parkı’nda toplanacak partililer, daha sonra saat 11.00’da Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na yürüyecek.

Partinin kuruluşunun 100. yıldönümünde gerçekleştirilecek olan törene tüm parti üyeleri ve Keşan halkını davet eden CHP Keşan İlçe Başkanlığı’nın açıklamasında, şu ifadelere yer verildi:
“Cumhuriyetimizin, devrimlerin, demokrasinin, tam bağımsızlığın, laikliğin ve sosyal hukuk devletinin kurucusu olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin 100. kuruluş yıldönümünü, 9 Eylül 2023 Cumartesi günü, tüm örgütümüz ve halkımızla beraber kutlayacağız.
Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılının kıyısına ulaştığımız bu dönemde, ülkemize ve halkımıza olan sorumluluğumuz her zamankinden daha fazladır.
Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk‘ün devrim ve ilkelerinin izinde, ülkemizi yeniden ayağa kaldıracak, aydınlık ve çağdaş bir geleceğe taşıyacak olan kadrolar, Cumhuriyet Halk Partisi örgütündedir.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu