Genel

Bankaların maaş promosyonu kampanyasında son gün yaklaştıkça sıralar uzuyor

Emeklilerin banka önlerindeki promosyon mesai son günler yaklaştıkça uzamana devam ediyor. 31 Ağustos ve 30 Eylül tarihlerinde bitecek promosyon kampanyaları öncesinde bankalar açılmadan metrelerce uzayan kuyruklar dikkat çekiyor.

SSK ve Bağ-Kur emeklisi için 10 bin liraya dayanan promosyonlar emeklilerin bankalar önünde ay başından bu yana uzun kuyruk oluşturmasına neden oluyor. Maaş hesabını değiştirecek vatandaşlar, mesai saati başlamadan önce bankalara önünde başlarken, günlerdir kapıların önünde metrelerce uzayan sıra oluşuyor

Öte yandan neredeyse her ay tutarları güncelleyen bankalar, ekstra ödemeler de yapmaya başladı. Yanında başkalarını bankaya getiren emeklilere 3 bin TL’ye kadar ekstra ödemeler yapılıyor. Söz konusu kampanyalar için son tarihler ise 31 Ağustos ve 30 Eylül olarak duyuruldu.

Son günlerin yaklaşmasıyla birlikte çok sayıda emekli banka önlerinde yoğun kuyrukların oluşmasına sebep olan promosyon çılgınlığının, yarın bankaların resmi tatile olması sebebiyle bir gün ara vererek 31 Ağustos’ta da devam etmesi bekleniyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu