GenelKeşanSON DAKİKA

Aydoğan Ersöz, Gelecek Partisi’nin Keşan belediye başkan adayı oldu

Gelecek Partisi Kurucu İlçe Başkanı iken geçtiğimiz ağustos ayı başında partisinden istifa eden Aydoğan Ersöz, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu tarafından “Keşan Belediye Başkan Adayı” olarak atandı.
Bugün Ankara’da gerçekleştirilen Parti Meclisi Toplantısı’nda ismi Davutoğlu tarafından açıklanan Ersöz, Gelecek Partisi Keşan Belediye Başkan Adayı oldu.

Keşanonline.com’a konu hakkında bilgi veren Gelecek Partisi Kurucular Kurulu ve Yönetim Kurulu Üyesi, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ayşe Övündür, bugün gerçekleştirilen Parti Meclisi Toplantısı’nda bazı il ve ilçe başkanları ile birlikte ismi açıklanan Ersöz‘e, tüm adaylarla birlikte “hayırlı olsun” dileklerini ileterek, “Partimiz aday belirleme çalışmalarını sürdürüyor. Sayın Ersöz de Keşan adayımızdır. Çalışmalarında kendisine başarılar diliyor, hem kendisine hem de Keşan halkına güvenimizin tam olduğunu ifade etmek istiyorum. İnşallah önümüzdeki süreçte çalışmalar kapsamında Keşan halkımızla da buluşmayı umut ediyorum.” dedi.

Ahmet Davutoğlu tarafından “Gelecek Partisi Keşan Belediye Başkan Adayı” olarak yapılan atamanın kendisi için büyük bir onur ve gurur vesilesi olduğunu söyleyen Ersöz, “Heyecanlıyım, gururluyum. Keşan için, Geleceğimiz için, gece gündüz demeden çalışacağıma, bu yöndeki istek ve azmime inanan, bana güvenen başta Genel başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu olmak üzere, tüm parti büyüklerime teşekkür ediyorum. Dileğim yüzlerini kara çıkarmamaktır. Allah utandırmasın.” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu