Siyaset

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Kılınç, yeni yönetimi ile “2024 yerel seçimlerine hazırız” mesajı verdi

Yeni yönetiminde görev bölümünü gerçekleştiren AK Parti Keşan İlçe Teşkilatı, ilk toplantısını da dün akşam gerçekleştirdi.

Toplantıda, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç başkanlığında parti binasında bir araya gelen yeni yönetim kurulu üyeleri arasında görev dağılımı da yapıldı.

Gürcan Kılınç, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında, “Haftalık yönetim kurulu toplantımızı yeni yönetim kurulu üyelerimiz ile gerçekleştirdik. Hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. 31 Mart Yerel Seçimlerine çok güçlü adımlarla devam ediyoruz. Çalışmalarımıza inandığımız bu yolda yol haritamızı belirleyerek devam..” ifadelerine yer verdi.

Yeni yönetimiyle birlikte bugün Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk sunan Gürcan Kılınç, burada yaptığı açıklamada, “Güçlü adımlarla yola devam.. 2024 yerel seçimlerine hazırız.” mesajı verdi.

“Biz hep sahalardayız ama bugün Atamızın huzuruna çelenk bırakarak seçim çalışmalarımıza start vermek istedik.” diyen Kılınç, “Cumhur ittifakımızla tekrar kazanacağımıza inanıyoruz. Takdir tabi ki milletimizindir. Yapılan hizmetleri herkes görüyor. Hizmetlerin yarım kalmamasını istiyoruz. Geçmiş dönemden çok eskimiş, yıpranmış bir Keşan vardı. Artık, 2024’e ayak uydurmamız lazım.” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu