Genel

Araç parklarındaki keyfiyet, vatandaşın keyfini kaçırıyor!

Keşan’daki parklarda yaşanan kural tanımazlıktaki sınır tanımazlık artarak devam ediyor. Çift sıra park edip, dörtlü flaşörlerin yakıldığı ve gelişigüzel bırakılan araçlarla yapılan hatalı parklardan bir yenisi şehrin en işlek caddeleri olan İsmet İnönü ve İsmail Saraç Caddeleri arasındaki sokakta meydana geldi.


Öğle saatlerinde İsmet İnönü Caddesi’nden gelen bir araç, ters yön olmasına rağmen sokağa girdi. Otomobil sürücüsü yanlış giriş yaptığı sokakta devam etmek yerine yol girişine park etti. İçinde yolcusuyla bir süre bekleyen araç, sokağa kullanana diğer araçlara sorun yarattı, caddeye çıkmaya çalışanların da hem geçiş gem de görüşünü engelleyerek kazaya davetiye çıkardı.
Bir süre elinde poşetlerle gelen kural tanımaz sürücü, bagajına koyduğu eşyaları ile birlikte, geldiği İsmail Saraç Caddesi’ne geri geri çıkarak hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti.O anlara tanıklık eden vatandaşlar ise bu ve bu gibi parkların her gün yaşandığını dile getirerek, sürücülerin yaptıkları hatalı parklarda sınır tanımadıklarını bununla birlikte; akıcı, sorunsuz bir trafik için gerek yaya gerek sürücü gerekse yetkililerin sorumluluklarını yerine getirmeleri gerektiğinin altını çizdiler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu