Haberler

Aksal’dan anlamlı destek

AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Keşan Kaymakamı Nuri Özder ve Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Balcı, 25 Mayıs 2019 Cuma günü, Keşan Belediyesi 2. El Eşya Birimi’ni ziyaret etti.

Aksal’ın evinde artık ihtiyacının kalmadığı ancak kullanılabilir durumdaki eşyalarını da bağışladığı kampanyayla ilgili bilgi veren Helvacıoğlu, önümüzdeki günlerde yıkılan Eski İtfaiye Binası’nın yer aldığı alanda 2. el eşya çadırı kurulacağına ve burada ihtiyaç sahipleri ile eşya bağışlayan vatandaşların aynı çadırda buluşturulmasını amaçladıklarını belirtti.
Keşan Kaymakamı Nuri Özder de yürütülen çalışmayı çok beğendiğini ifade ederken, vatandaşların da Aksal gibi bağışta bulunmasının önemine vurgu yaparak, bu yolla, çok daha fazla kişiye erişebileceğini belirtti.
Birim personellerinin birimde yaşadıklarından paylaştıkları anektodları dinleyen Aksal, Özder, Helvacıoğlu ve Balcı daha sonra Ramazan Bayramı öncesinde, yıkılan Eski İtfaiye Binası alanında kurulacak çadırla ilgili yerinde incelemeler yaptı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu