Siyaset

AK Parti teşkilatı esnafın sorunlarını dinledi

AK Parti Keşan İlçe Teşkilatı, normalleşme sürecinde Keşan’da esnaf ve sivil toplum kuruluşlarına bir dizi ziyaretlerde bulundu. Ziyaretlerde sorunlar dinleyen teşkilat, “Bölge esnafımızın, halkımızın kalkınması için her türlü mücadelemizi veriyoruz” mesajı verdi.

AK Parti İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri ve AK Partili İl Genel Meclisi üyeleri Halil Bayazıt ve İsmail Keleş ile birlikte Keşan’da ki esnaf ve STK’ları ziyaret etti. Temaslarına şehir içinde başlayan ekip, uzun bir sürenin ardından iş yerlerini normalleşme süreci ile birlikte açan esnaf ile bir araya gelerek başladı. Esnafın sorunları dinleyen AK Partililer, çözüm üretmek için talepleri topladı.


Daha sonra pazaryeri esnafı ve pazarda gezen vatandaşlarla konuşan partililer, günün geri kalanında Keşan Ziraat Odası ve Keşan Ticaret Borsası’na da ziyaretlerde bulundu.AK Parti İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, bugün gerçekleştirilen temaslar hakkında, “Bizler her zaman halkımızın esnafımızın yanındayız destekçisiyiz. Her sektörün taleplerini, isteklerini dinliyor büyüklerimize iletiyoruz. Bölge esnafımızın, halkımızın kalkınması için her türlü mücadelemizi veriyoruz.” ifadelerinde bulundu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu