Haberler

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Kılınç’tan, Pekcan’a cevap: “Siz önce kendinizi eleştirin”

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, CHP Keşan İlçe Başkanı Recep Pekcan’ı dün gerçekleştirilen açıklaması sebebiyle eleştirdi. Bakan Kurum’u karşılamak üzere toplanarak bir araya gelen yaklaşık 30 kişilik heyete koronavirüs testi yapıldığını belirten Kılınç, “Siz önce kendinizi eleştirin” dedi.

Geçtiğimiz gün Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Keşan’a gelmiş, şehirde yaptığı ziyaretlerin ardından CHP Keşan İlçe Başkanı Recep Pekcan, kamuoyuna yansıyan fotoğraflarda tedbirlerin yok sayıldığını belirterek, eleştiride bulunmuştu.


Pekcan’ın dünkü basın toplantısına cevap, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç’dan geldi, yazılı bir açıklama ile görüş belirten Kılınç, “Sizler Önce Kendinizi Eleştirin” diyerek şu ifadeleri kullandı:

“Yaklaşık 1 yıldır Corona Virüs (COVID-19) Salgınıyla bütün dünya ile birlikte bizlerde mücadele ediyoruz. Covıd-19  salgını tüm dünyayı etkiledi. 2020’de birçok ülke vatandaşlarına sağlık hizmeti veremeyecek noktaya gelirken; Türkiye yaptığı yatırımlar ve hızla tamamladığı son teknolojiye sahip hastaneler ile salgına karşı başarılı bir mücadele veriyor. Buradan tüm sağlık çalışanlarımıza ve devletimizin her kademesine şükranlarımızı sunuyoruz.

Sadece 2020 yılında 17 dev hastaneye büyük katkı sağladık. Geçmiş yıllarda Tüp Kuyrukları ,Yağ Kuyrukları ,Sağlık Karneleri Defterli ile Hastane önlerinde kuyruklar oluşuyordu.

Onları Unutmadık, Unutmayınız.

Nereden ,Nereye Diyoruz!

Lakin Türkiye’nin ve Keşan’ın geliştiğini görmeyen bir muhalefet var. Keşan’ımıza  gelen Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat KURUM ve 10 kişilik ekibiyle yapılan istişarelerde ;

30 yılda Keşan’ın hızla büyüdüğü , yanlış projeler ve yanlış yapılaşmalar olduğunu bir kez daha görmüş olduk. Ziyaretlerinin amacı Keşan’ımıza yapmış olduğumuz projelerimizi görmek ve yapacak daha birçok projelerimiz hakkında bilgi almak ve yatırımlarımıza destek vermek için buradaydı. Yanlışı, eskiyi yeni yapmak zordur. Bizler Ak Parti teşkilatı ve  Belediyesi olarak bunların üstesinden geleceğiz .

 Hiç şüpheniz olmasın.

Sayın Bakanımızın programına katılmak için yaklaşık 30 kişilik heyet oluşturduk . Herkes testli ve negatifti. Toplantıya da bu heyetler girdi. Kimseyi  riske atmadık. Keşan’a hizmet geliyor, sizler hiç rahatsız olmayın; devletimiz ve bizler halkımızın sağlığını ,aşını ,işini sizlerden daha  fazla düşünüyoruz.

Yardım ve desteklerimizi yapmaya devam ediyoruz. Halkımızın, esnafımızın her zaman yanındayız. Maske, mesafeyi  eleştiriyorsunuz. Geçen haftalarda Milletvekiliniz Sayın Okan Bey’le köy ziyaretlerinizde, Beğendik otobüs tanıtımınızda;

Kadın Kollarınızın Salı pazarında

En son Sazlıderede Tekirdağ ,Malkara ,Keşan, Gelibolu ve Çanakkale?den davet ettiğiniz misafirlerle çok güzel maske ,mesafeyi çok güzel çiğnemişsiniz. Bütün bölgeden gelen insanları tehlikeye atıp COVID-19 Salgını hastalığını yaydınız.

Sizler Önce Kendinizi Eleştirin. Kamu oyunu ,insanların böyle boş şeylerle meşgul etmeyin! İnsanlara yardım edin, gerçek görevlerinizi yapın, hizmet anlamında!”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu