Haberler

“Zor günler geçiriyoruz” diyen esnaf yer değişikliğine karşı

Keşan tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Esnaf Odası üyeleri, 21 Ağustos 2019 Çarşamba günü akşamı biraraya gelerek pazaryerinin taşınması konusundaki görüşlerini dile getirdi.

Oda Başkanı Hasan Kocaman toplantıda, “Başkan’ın bizden isteği pazaryerinin aşağıya yapılmasıdır. Şehrin içindeki bu kirlilik bitsin trafik sorunu bir anlamada çözülsün istiyor. Bu konuda bizden yardım bekliyor ve <Rasim Ergene Caddesini Paşayiğit Caddesiyle beraber geçicide olsa trafiğe açmamız gerekiyor> diyor. Akabinde İlyasbey Caddesindeki esnafı da toparlayıp hepsini Eski İtfaiye içerisinde konuşlandırmak istiyor. Bende bu görüş için sizlerin fikirlerini başvuruyorum.” diyerek üyelere seslendi.

Ekonomik zorluklardan yakınan esnaf, bir de pazarın yeri değişirse işlerin kepenk kapatmaya kadar gideceğini belirterek, “Hiçbir yere gitmiyoruz. Biz bir aileyiz. Birlikte hareket edeceğiz. Bizim şehir merkezinde olmamız lazım.” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı