Genel

Yerel Basın Birliği ve Özel Keşan Hastanesi arasındaki protokol yenilendi

Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi ile Özel Keşan Hastanesi arasında Sağlık Hizmetleri protokulü imzalandı.

Protokol, Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi Başkanı Erdoğan Demir, Şube Başkan Yardımcısı Orçun Oğuz  ile Özel Keşan Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Doçent Dr. Kemal Kef ve Özel Keşan Hastanesi Basın ve Hasta İşleri Sorumlusu Çiğdem Öztürk’ün katılımı ile gerçekleşen törenle imzalandı.

Demir, 12 Mart 2021 tarihinde imzalanan 1. protokolün son ermesinin ardından, 2. protokolün 30 Mart 2022 tarihinde yapılan anlaşma gereği yeniden imzalandığını belirtti.

Demir, üyelerinin yararlanacağı bu protokol nedeniyle Özel Keşan Hastanesi Yönetim Kuruluna teşekkür ederek, “Türkiye Yerel Basın Birliği olarak üyelerimiz hastaneye düşmesin ama ihtiyaç duydukları anda Özel Keşan Hastanesi’ne gittiklerinde protokol çerçevesinde kendilerine gerekli maddelerde çeşitli oranlarda indirimler sağlanacak. Bu protokoldan faydalanmak isteyen üyelerimiz hastaneye gittikleri takdirde üye kartlarını göstererek protokol çerçevesinde bu indirimlerden yararlanabilecektir. Tüm üyelerimizin artık Kovid sona erdi demeden yine de tedbirlere uymaları ve çalışmaları sırasında dikkatli  davranmalarını diliyor, sağlıklı günler temenni ediyorum.” dedi.

Kemal Kef de, yerel basının büyük görevler yerine getirdiğini vurgulayarak, “Özel Keşan Hastanesi olarak Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi ile ikinci kez protokol gerçekleştirdik ve şube üyesi gazetecilerin çeşitli oranlarda indirimlerden faydalanmasına imkan tanıdık. Tüm gazeteci arkadaşlarımıza sağlık ve mutluluk dolu günler ve iyi çalışmalar dilerim.” şeklinde konuştu.

Protokol, 30 Mart 2022-30 Mart 2024 tarihleri arasında olmak üzere 2 yıl süreyle geçerli olacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu