Spor

Yarın ilk resmi maçına çıkacak Keşan İdmanyurdu Spor’un Başkanı Karatepe: “Zorlu bir sezona hazırız”

Keşan İdmanyurdu Spor Başkanı Taner Karatepe, bu akşam Eski Yağ Pazarı Sokak’taki İlkim Event’te düzenlenecek şampiyonluk ve dayanışma yemeğine tüm sporseverleri davet etti.
Taner Karatepe, yemekte bir araya gelmenin mutluluğunu yaşayacaklarını belirterek, “Bu akşam şampiyonluk ve dayanışma yemeğimiz var. Bu 3’üncü yemeğimiz. Yemeğimizde dostlarımızla buluşacağız. Futbolcularımız gelecekler. Eğleneceğiz, sohbet edeceğiz. Yemeğimize herkes davetlidir. Davetiye ulaştıramadıklarımız da davetlidir. Gelmek isteyenler kapıda da davetiye alabilir” dedi.

Yaş ortalamasını düşüreceğiz

Yarın ilk resmi maçlarına çıkacaklarını ifade eden Karatepe, “7 Kasım Pazar, 15.30’da, Edirne Saraçhane Stadyumu’nda Çarşısporla, Süper Amatör Lig yolculuğumuz başlayacak. Takımımız lige gayet iyi hazırlandı. 2 hocamız, 1 kondisyonerimiz eşliğinde. Tamamen profesyonel bir sistemde ilerledik. Hocalarımız Nuri Kurt ve Bekir Coşkun, taktiksel yönlere ağırlık verdiler. Sezona hazırız. 2 kupa getirdik. Bu sene grubumuz çok daha zor. İmkanlar el verse keşke bende 3. kupaya talibiz desem. Ama çok zor yol alıyoruz. Bu sene ilk defa çok büyük hedef koyamıyorum. Bu sene ligde orta sıralarda, kafa takımların arasında olabilirsek seneye büyük hedef koyacağız. Önce yaş ortalamasını küçülteceğiz. Çünkü taşıma suyla değirmen dönmüyor. Yaş ortalaması yüksek oyuncularla ilerleyemiyoruz. Altyapıdan oyuncu çıkarmamız gerekiyor. Şu an aşağı yukarı 6-7 tane 2004-2005 doğumlu oyuncumuz kadroda kendilerine yer bulacak. Biz yine alnımızın akıyla sezonu bitireceğiz. Kendimize, çocuklarımıza güveniyoruz” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu