Haberler

Vali Canalp, ilçeleri gezerek koronavirüste son durum bilgisi aldı

Edirne Valisi Ekrem Canalp, ilçe ziyaretleri kapsamında Keşan’a geldi. Keşan’daki son durum hakkında bilgi alışverişinde bulunduğu düşünülen Canalp, kısa süren ziyaretinin ardından geldiği gibi sessiz sedasız ilçeden ayrıldı.İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mustafa İshak Yıldırım’ın da hazır bulunduğu heyet ile Lalapaşa’ndan başlayarak; Süloğlu, Havsa, Uzunköprü’ye giden Canalp, saat 13.00 sıralarında Keşan’a geldi.

Keşan Kaymakamlığı’nda Kaymakam Cemalettin Yılmaz ve Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu tarafından karşılanan Vali Canalp, burada yaklaşık 35 dakika boyunca basına kapalı olarak düzenlenen toplantıda Keşan heyeti ile bir araya gelerek, ilçedeki son durum hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Toplantının ardından kaymakamlık binasından çıkan Vali Ekrem Canalp, kapıda kendisini bekleyen ve ziyaret sebebi ile bilgi almak isteyen basın mensuplarının sorularını cevapsız bırakarak Keşan’dan ayrıldı. Gelişi gibi gidişi de sessiz olan Canalp’in bir sonraki durağı Enez oldu.İlgili Makaleler

Başa dön tuşu