Gündem

Trakya’da sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle cadde ve sokaklarda sessizlik hakim

Trakya’da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasında kurallara uyulduğu gözlendi.

Edirne

Sabah saatlerinde kısıtlamadan izinli olarak işlerine gidenler dışında sokakların boş olduğu görüldü.

Özellikle kısıtlama olmadığı günlerde sabah saatlerinde yoğun olan Selimiye Camisi civarı ve Saraçlar Caddesi’nde sakinlik hakim oldu.

Dün de sabah saatlerinde kurallara riayet edildiği görülmüş ancak öğle saatlerinde yer yer bazı vatandaşların kural ihlali yaptığı belirlenmişti.

Emniyet Müdürlüğü ekipleri hem yaya hem de mobilize halde ihlalin olup olmadığını pek çok yerden denetlemeye devam ediyor.

Kırklareli 

Kırklareli’nde de kısıtlama nedeniyle cadde ve sokaklarda sessizlik hakim oldu. Kentte normal günlerde işlek olan Cumhuriyet Meydanı boş kaldı, vatandaşların büyük bölümünün kısıtlamaya uydukları gözlendi.

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri de merkezi caddelerde denetim gerçekleştirdi.

Tekirdağ

Tekirdağ’da sokağa çıkma kısıtlamasına uyulduğu görüldü. 

Vatandaşların evde kalmasıyla kentin kısıtlama öncesi işlek noktaları olan Hükümet Caddesi, Cumhuriyet Meydanı ve sahil şeridi sessizliğe büründü. 

Polis ekipleri kontrollerini sürdürüyor. 

Kaynak: AA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı