Haberler

Şehir içi ulaşımda maske ve sosyal mesafe denetimleri devam ediyor

Keşan’da toplu taşıma araçlarına yönelik yapılan maske uygulamasında, vatandaşların maske kullanımının yaygınlaştığı görüldü.

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği ekipleri 2 Haziran Perşembe günü Cumhuriyet Meydanı’nda toplu taşıma araçlarında denetimlerde bulundu. Şehir içinde faaliyet gösteren minibüs ve taksileri durduran ekipler, araçların içlerine de girerek maske ve araçlara belirtilen kapasitenin üzerinde yolcu alınıp alınmadığını denetledi.


26 aracın kontrol edildiği uygulamalar sırasında vatandaşların yolcu olarak bindikleri minibüslere maskesiz girmedikleri göze çaptı. Maske takanlar arasında sadece yetişkinlerin değil, çocukların da olması ise takdir topladı.

Daha önce de yapılan denetlemeler sırasında maskesiz yolculuk yapmaya çalışan kişiler belirlenmiş ve araç şoförleri de dahil olmak üzere şahıslara gerekli cezai işlemler uygulanmıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı