GündemKeşanRÖPORTAJSiyaset

Seçim Özel’in bugünkü konuğu CHP Keşan Belediye Başkan adayı Op. Dr. Mehmet Özcan

31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Seçimlerine sayılı günler kaldı.

Türkiye’nin tüm seçim bölgelerinde adayların yoğun bir çalışma temposu içine girdikleri, seçim kampanyalarını sürdürdükleri bugünlerde, Keşan’ın tek radyosu olan Keşan FM‘de de, belediye başkan adaylarının konuk olarak katılacağı “Seçim Özel” programı, 28 Şubat Çarşamba günü yayınlanan ilk bölümü ile başladı.

Seçim Özel, bugün yayınlanacak bölümünde ise Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Keşan Belediye Başkan adayı Op. Dr. Mehmet Özcan‘ı konuk edecek.

28 Şubat’ta CHP Yenimuhacir Belediye Başkan adayı Tamer Kıral, 29 Şubat’ta AK Parti Beğendik Belediye Başkan adayı Ferat Gülver, 1 Mart’ta Yenimuhacir Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan adayı Mustafa Türker, 4 Mart’ta Keşan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Keşan Belediye Başkan adayı Mustafa Helvacıoğlu ve 6 Mart’ta Beğendik Belediye Başkanı ve CHP Beğendik Belediye Başkan adayı Muhammet Örnek, Seçim Özel’in konuğu oldu.

Seçim Özel’e, bugün ise; 2019’a kadar 3 dönem Keşan Belediye Başkanlığı görevini yürüten ve 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde, Keşan’da ön seçimi kazanarak, CHP’den Keşan Belediye Başkan adayı gösterilen Op. Dr. Mehmet Özcan konuk olacak.

Saadet Partisi Keşan Belediye Başkan adayı Ahmet Köseler 12 Mart Salı; İYİ Parti Keşan Belediye Başkan adayı Zafer Sarıkeçe 18 Mart Pazartesi; Gelecek Partisi Keşan Belediye Başkan adayı Aydoğan Ersöz 20 Mart Çarşamba ve Yeniden Refah Partisi Keşan Belediye Başkan adayı Selim Uyar da 21 Mart Perşembe günü Seçim Özel’in konukları olacak.

Cavit Deniz‘in moderatörlüğünde bugün saat 15:15’te başlayacak Seçim Özel’de, Özcan, Deniz‘in sorularını cevaplandıracak, 15 yılı kapsayan 3 dönemini değerlendirerek, seçim çalışmaları ile Keşan’ın sorunları ve çözüm önerilerine yönelik projelerini anlatacak.

Keşan FM karasal yayını ile birlikte Seçim Özel, Keşan FM ve kesanonline’ın facebook hesaplarından da canlı yayınlanacak.

Seçim Özel’de..

28 Şubat 2024 Çarşamba – CHP Yenimuhacir Belediye Başkan adayı Tamer Kıral
29 Şubat 2024 Perşembe – AK Parti Beğendik Belediye başkan adayı Ferat Gülver
1 Mart 2024 Cuma – Yenimuhacir Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan adayı Mustafa Türker
4 Mart Pazartesi – Keşan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Mustafa Helvacıoğlu
6 Mart 2024 Cuma – Beğendik Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan adayı Muhammet Örnek
7 Mart Perşembe – CHP Keşan Belediye Başkan adayı Op. Dr. Mehmet Özcan
12 Mart Salı – Saadet Partisi Keşan Belediye Başkan adayı Ahmet Köseler
18 Mart Pazartesi – İYİ Parti Keşan Belediye Başkan adayı Zafer Sarıkeçe
20 Mart Çarşamba – Gelecek Partisi Keşan Belediye Başkan adayı Aydoğan Ersöz
21 Mart Perşembe – Yeniden Refah Partisi Keşan Belediye Başkan adayı Selim Uyar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu