Siyaset

Özgür Özel 10 Mart Pazar günü Keşan’da

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, 10 Mart 2024 Pazar günü, partisinin Keşan’da düzeneleyeceği mitinge katılacak.

31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimi için yurt gezilerini sürdüren Özel, Tekirdağ ve Kırklareli illerindeki mitinglerin ardından, Edirne ve Keşan’da seçim çalışmalarına katılacak.

CHP Keşan İlçe Başkanlığı, Özgür Özel’in, 10 Mart 2024 Pazar günü Mehmet Gemici Cennet Bahçesi önünde saat 12.30’da Keşanlılara seslenecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan CHP Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır,Genel Başkanımız Özgür Özel Keşan’ımıza geliyor! Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’in katılımıyla, 10 Mart Pazar Günü Saat: 12.30’da Mehmet Gemici Cennet Bahçesi önünde Keşan halkı ile buluşacak. Keşan Belediyesi gönderine Cumhuriyet Halk Partisi bayrağının bir kere daha gönderine çekecek olan 3 dönem belediye başkanlığı yapmış belediye başkan adayımız Op. Dr. Mehmet Özcan ile Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’i karşılayacağız. Şölen havasında geçecek olan bu önemli buluşmaya tüm üyelerimiz ve tüm hemşerilerimiz davetlidir.” şeklinde konuştu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu