Haberler

Saros sahillerine tatilci akını sürüyor.. Araç parklarına, çadırlar da eklendi!

İbrice Limanı çıkışındaki yola yapılan araç parklanmaları devam ediyor. Sorunun azalması bir yana şimdi de emniyet şeridine çadır kuruldu.

Yaz sezonunun başlaması ile birlikte Saros Körfezi’ne ziyaretçi akını devam ediyor. Tatil mevsiminin de en çok turist yerlerden biri de Mecidiye Sahili’nde yer alan İbrice Limanı oldu. Ancak bölge bu yoğunluğu kaldıramadı.


Daha önceki haberimizde de yer verdiğimiz liman kapısı çıkışındaki yola parklanmalar bu hafta da devam etti. Daha fazla aracın liman girişi önündeki yol park halinde bırakılması üzerine bölgede yine yol güvenliği tehlikeye düştü.


Yolun durumunu anlatan görüntüleri fotoğraflayıp kesanonline.com’a ulaştıran okuyucumuz yaşadıklarını, “Yol üstüne parklanmalar aynen devam ediyor, hatta durum daha da kötüleşiyor daha fazla araç gelip yola park etmeye başladı. Park yeri olmasa neyse; ama 10 metre ileride boş bir alan var, buraya park edenler de var. Yok değil. Araç parklarını artık geçtik çadırlar bile yol üstünde artık. Sorumlu kimse buraya acilen bir sorun çıkmadan bir çözüm bulsun” diyerek anlattı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu