HaberlerAsayiş

Polis, zabıta ve öğretmenlerden oluşan ekipler korona virüs denetimleri için sokaklarda

Türkiye genelinde artan vakalar sonrasında İçişleri Bakanlığı tarafından alınan kararlar doğrultusunda yürürlüğe giren korona virüs tedbirleri, Keşan’da uygulanmaya devam ediliyor.
Polis, zabıta ve öğretmenlerden oluşturulan ekipler şehir sokaklarında maskesiz gezenlere artık uyarmadan ceza yazıyor.

Keşan’da, içlerinde İlçe Emniyet Müdürlüğü, Belediye Zabıta Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü personellerinin de bulunduğu ekipler bugün Keşan sokaklarında bir dizi denetim gerçekleştirdi.

Şehrin en işlek caddelerini karış karış gezen ekipler, daha önce İçişleri Bakanlığı tarafından korona virüs tedbirleri hususunda yayınlanan maskesiz sokağa çıkma ve açık alanlarda sigara içme yasaklarını denetledi.


Cadde ve sokaklarda devriye gezen ekipler, gerek iş yerlerinde ve gerekse de sokakta kurallara uymayarak maskesiz olmakta ısrar edenlere bu defa uyarmadan ceza kesti.


Kendilerine ceza kesilen bazı vatandaşlar ekiplere itiraz ederken; maskesi olmayanlara önce ceza kesildi sonra kendilerine maske temin edildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı