Haberler

Pekcan, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı

Keşan CHP İlçe Başkanı Recep Pekcan, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle açıklamada bulundu. Pekcan, “İşçinin, köylünün ve emekçinin kazanımlarının yok edilmektedir.” dedi.

Yazılı bir açıklama yapan Pekcan şu ifadeleri kullandı: “Ülkemizde; emeğin, alın terinin, adaletin ve demokrasinin yoğun baskılara maruz kaldığı, işsizliğin ve yoksulluğun zirve yaptığı bir dönemden geçmekteyiz.
İşçinin, köylünün ve emekçinin kazanımlarının yok edilmektedir. Demokrasinin ve insan haklarının adeta askıya alındığı, özelleştirmelerle ülkenin kaynaklarının yok edildiği, çalışanın tek güvencesi olan kıdem tazminatının kaldırılmak istendiği, bu zor günler, mücadeleye başlamak için yeni bir başlangıç olmalıdır.
Emekten ve dayanışmadan yana olan tüm kesimlerin birleştiği, omuz omuza mücadeleyi sürdürdüğü 1 Mayıs Emek ve Dayanışma bayramını en içten duygularımla kutlarım.
Aydınlık, demokratik ve emekten yana güzel günler yakındır. Bu günleri beraber yakalamak ve kutlamak dileği ile saygı ve selamlarımı sunarım.” dedi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı