ÖZEL HABER

Pazar alışverişleri paranın yettiği yere kadar!

Haftalık pazar alışverişini yapan halk, fiyatını yüksek bulduğu ürünleri ya az alıyor, ya da hiç almıyor. Özellikle meyvelerin fiyatlarından yakınan halk, bir çok meyve tezgahına artık sadece bakmakla yetiniyor.

Maaşlara zam gelir ve enflasyon rakamları güncellenirken, ülkede ne kadar gündem değişirse değişsin, değişmeyen bir konu var ki, o da vatandaşın mutfağına harcadığı para. Konuyu halkla konuşmak üzere bu hafta Keşan Pazaryeri?ne çıktık. Pazardaki tezgahları gezen halka Pazar çantalarını ne kadara doldurduklarını sorduk. Çeşitli rakamlar belirten vatandaş, fiyatların geçen seneye göre arttığını belirterek artık bir çok ürünü almadıklarını dile getirdi.
Özellikle muza artık lüks gözüyle bakan vatandaş, maaşlara gelen zamların  da etkili olmadığını, alım güçlerinde değişme göstermediğini dile getirdi.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı