Siyaset

Özgür Özel’in ziyaretini değerlendiren Çakır: “Genel Başkanımız Keşanlıların gönlünde taht kurdu”

CHP (Cumhuriyet Halk Partisi) Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in 10 Mart 2024 Pazar Günü Mehmet Gemici Cennet Bahçesi önünde gerçekleştirildiği halka seslenişi ile ilgili olarak değerlendirmede bulundu. Özel’in programına gelen bölge ve Keşan halkına teşekkür eden İlçe Başkanı Çakır, Özel’in bir muhacir olması vesilesiyle Keşan’daki halka seslenişinin samimi bir ortamda gerçekleştiğini ve Özel’in Keşanlıların gönlünde taht kurduğunu söyledi.

CHP Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “10 Mart 2024 Pazar günü, CHP Genel Başkanı Sayın Özgür Özel’in Keşan’a teşrifleri vesilesiyle düzenlediğimiz halka seslenişimize göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve alaka için en içten teşekkürlerimizi sunarız.

Bölgemizin ve Keşan’ın her köşesinden gelen partililerimiz ve Keşanlı hemşerilerimiz, Sayın Özel’i coşkuyla karşılayarak, Cumhuriyet Halk Partisi’ne olan bağlılıklarını ve desteğini bir kez daha göstermiş oldular.

Bu anlamlı günde Keşan’da coşku dolu bir atmosfer yaratarak hem partimize hem de liderimize moral ve güç verdiniz. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Sayın Özel’in Keşan’da dile getirdiği mesajlar ve Keşanlılar ile kurduğu samimi diyalog, CHP’nin Keşan’da ve Türkiye’de ne kadar güçlü bir desteğe sahip olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiştir.

Keşan’da Belediye Başkan Adayımız Op. Dr. Mehmet Özcan’ı belediye başkanı yapacağız. Beğendik’te mevcut belediye başkanımız Muhammet Örnek’le tam yol ileri gideceğiz, Yenimuhacir’de belediye başkan adayımız Tamer Kıral’la Yenimuhacir Belediyesini geri alacağız. Bu kutlu yürüyüşe hep birlikte omuz vermeye devam edeceğimize inanıyoruz.

Keşan’a ve Keşanlılara olan sevgisini ve saygısını her fırsatta dile getiren Sayın Özel’e de Keşan’a teşrifleri ve Keşanlılarla buluşması için tekrar tekrar teşekkür ederiz.

Cumhuriyet Halk Partisi Keşan İlçe Başkanlığı olarak, İl başkanımız Samet Kahraman’a, Edirne Milletvekillerimiz Ediz Ün ve Ahmet Baran Yazgan’a, canla başla çalışan ilçe yönetimimize, ilçe kadın kollarımıza, ilçe gençlik kollarımıza teşekkür ediyorum. Özel’in halka sesleniş programına gelen tüm partililerimize, bölge ve Keşan halkımıza teşekkür ediyorum. Keşanlıların her zaman yanında olmaya ve Keşan’ın kalkınması için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.
Saygılarımızla.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu